IKI GRUODŽIO 15 LIKO:

Paramos fondai

Jau tapo tradicija, kad „Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas“ yra ne tik šventė bėgimą mylintiems žmonėms, bet ir svajonių išsipildymu paramos ir labdaros organizacijų fondų globojamiems asmenims. Kviečiame jus taip pat prisidėti prie „Eurovaistinės Kalėdinio bėgimo“ remiamų socialinių akcijų, komandos registracijos anketoje nurodykite pageidaujamą skirti aukos sumą. Šiemet galite prisidėti prie šių paramos organizacijų:


Kaukėno logo

„Svajoju pamatyti Paryžių“ , – savo slaptą norą R. Kaukėno paramos grupei parašė onkologine liga sirgusi Tija. Kuomet mergaitė neturėjo jėgų, gulėjo tarp keturių palatos sienų ir atkakliai kovojo su leukemija, mintis, kad vieną dieną ji išvys didingą Paryžių tai išblėsdavo, tai vėl suteikdavo jai jėgų ir vilties. Tija niekada taip ir nenustojo svajoti. Įrodykime vaikams, kad paleisti svajonių negalime, kad būtent jos veda mus į priekį ir pildosi! Skirkime Kalėdinį bėgimą mergaitei, kuri nepasidavė didžiausiam mūsų visų priešui – vėžiui ir vis dar turi viltį pamatyti Paryžių!


logo-featured-transp-300x200

Išsėtinės sklerozės draugija „Feniksai“: suteiks pagalbą judėjimo negalią turinčiai Irenai. Už surinktą paramą moteriai bus skirtos rebilitacinės neuroplastiškumo treniruotės, padėsiančios jai vėl judėti, bei organizuojama kelionė iš Grigiškių į Vilnių.

Susipažinkite, Irena Trečiokienė.

IrenaJi jau kurį laiką gyvena su išsėtinės sklerozės diagnoze. 44 metų moters gyvenimą ši liga apvertė aukštyn kojom – judėjimo negalia apsunkino jos buitį, priverstą būti namuose moterimi rūpinasi vyras ir vaikas.

Išsėtinė sklerozė – tai lėtinis dimielinizuojantis susirgimas, kuris pažeidžia judėjimo ir kitas žmogui itin svarbias organizmo funkcijas, sutrinka ne tik kojų, bet ir rankų funkcijos, tampa sunku integruoti į visuomenę. Ši liga nepagydoma, kol kas medikai gali tik sulėtinti ligos progresavimą, kuris kiekvienam pacientui pasireiškia individualiai. Vis dėlto, su mokslo progresu atsirado galimybė atstatyti sutrikusias funkcijas.

Padėti Irenai tapti savarankiškesnei ir sugrąžinti dalį prarasto mobilumo gali neuroreabilitacinės treniruotės. Kol kas Lietuvoje yra vienintelis robotizuotas eisenos treniruoklis „Kinisiforo“. Jų Irenai reikėtų mažiausiai kelis mėnesius po 2 kartus per savaitę. Valstybės nefinansuojama treniruotė kainuoja 20 eur. Prie šios sumos prisideda ir specialus moters transportavimas iš Grigiškių į Vilnių, tad vieno užsiėmimo kaina išauga iki 70 eur.

Siekdama padėti šiai šeimai ir suteikti Irenai galimybę atsistoti, Vilniaus išsėtinės sklerozės draugija „Feniksai“ kviečia prisidėti prie šio kilnaus tikslo