Paramos fondai

„Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas“ yra ne tik šventė bėgimą mylintiems žmonėms, bet ir svajonių išsipildymas paramos bei labdaros organizacijų fondų globojamiems asmenims. Šiemet registruojantis į pasirinktą distanciją kviečiame jus prisidėti prie šių remiamų socialinių akcijų veiklos:


Kaukėno logo

„Rimanto Kaukėno paramos grupė“ – tai labdaros ir paramos fondas, veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą sunkiomis ir retomis ligomis sergantiems vaikams. Kviečiame visus padėti vaikams ir jų šeimoms išgyventi sunkią diagnozės traumą, pripildyti jų gyvenimą šviesos išpildydami slapčiausius jų norus!


Jau 10 metų ,,RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai” į šalies vaikų ligonines keliauja su šūkiu „Šypsenos padeda sveikti”! Gydytojai klounai humoru ir meno priemonėmis teikia emocinę ir psichosocialinę pagalbą – bendraudami su klounais vaikai bent akimirkai gali pamiršti ligą ir pabūti tiesiog vaikais. Karantino laikotarpiu RAUDONOS NOSYS apsilankymus perkėlė į „Klounų liniją” – džiugina mažuosius pacientus virtualiais vaizdo skambučiais per partnerių dovanotas planšetes.

Registruodamiesi į Eurovaistinės Kalėdinį bėgimą Jūs taip pat galite prisidėti prie linksmesnės mažųjų ligoninės gyventojų kasdienybės kūrimo.

„Šypsenos padeda sveikti”

Feniksų išsėtinės sklerozės draugija atsirado 2015 metais, susibūrus grupelei ligos paliestų, bet iniciatyvių žmonių, kurie norėjo padėti kitiems išgyventi ligos diagnozę ir jos keliamas problemas lengviau.

Draugijos tradicija yra tapęs „Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas“ – tai kertinis metų renginys, kurio metu Feniksai ne tik susitinka vieni su kitais, padeda labiausiai ligos paveiktiems žmonėms, bet ir susirenka palaikyti savo bėgikų komandos (bėgime dalyvauja ir IS diagnozę turintys dalyviai).

Šiais metais renkame paramą Elžbietai, kuriai norime padėti atstatyti vaikščiojimo įgūdžius ir taip sustiprinti savarankiškumą. Tam reikalingi užsiėmimai su specialiu robotizuotu treniruokliu „Kinisiforo“. Šio specialaus treniruoklio dėka Elžbieta gali sugrąžinti gebėjimą judėti be kitų pagalbos.

Kviečiame prisidėti prie iniciatyvos ir kartu grąžinti Elžbietai galimybę tvirtai žengti savo keliu!

DSC02135

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *