Nuostatai (virtualus bėgimas)

ATNAUJINTA!

Nuo 2020 gruodžio 15 d. įsigaliojus naujiems vyriausybės nutarimams nebegalime organizuoti virtualaus renginio, kuris, nors ir dalyvaujant savarankiškai, bet vis tiek keltų grėsmę dalyviams, jų artimiesiems ir aplinkiniams.

Todėl virtualus „Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas” 2020 yra nukeliamas. Naujos virtualaus bėgimo datos: 2021 m. vasario 1 – 15 d. Visos dalyvių registracijos automatiškai perkeliamos į naująją renginio datą.

Registracija baigėsi 2021.01.31. Dėl išparduotų vietų nuo 2021.01.25 užsiregistravę dalyvio pakete gaus tik medalį. Jie po vasario 17 d. bus išsiųsti dalyviams į registracijos metu pasirinktą LP express paštomatą.

VIRTUALUS BĖGIMAS

45-asis Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas turėjo įvykti gruodžio 20 dieną, sekmadienį, tačiau dėl valstybėje esančios situacijos ir apribojimų viešiems renginiams, renginio formatas buvo pakeistas į virtualų. Virtualus bėgimas – tai bėgimo renginio formatas, kurio metu dalyviai bėga individualiai savo pasirinktoje lokacijoje, o bėgimo rezultatai (laikas ir nubėgtas atstumas) fiksuojami programėle ar išmaniuoju laikrodžiu.

SVARBU! Visi dalyviai, užsiregistravę į Eurovaistinės Kalėdinį bėgimą 2020, gauna 50% nuolaidą registracijai į 2021 metų Kalėdinį bėgimą. Nuolaidos kodas bus išsiųstas visiems šių metų dalyviams el. paštu, startavus Kalėdinio bėgimo registracijai į 2021 metų bėgimą.

Dėl esamos pandemijos situacijos šalyje nusprendėme sumažinti visus įmanomus kontaktus, taip užtikrindami kiekvieno Jūsų saugumą.

‼️Kiekvienam iki 2020.12.15 užsiregistravusiam dalyviui BŪTINA užpildyti anketą ir pasirinkti paštomatą, į kurį pageidauja gauti savo dalyvio paketą:

http://www.kaledinisbegimas.lt/dalyviopaketas/

Dalyviams, kurie pažymėjo krepšelio siuntimą dar registracijos metu, anketos pildyti nereikia.

Po 2021 metų vasario 25 dienos dalyvių paketai nebesaugomi, todėl dalyviams neužpildžiusiems registracijos anketos (arba nesusisiekusiems dėl negauto krepšelio el.paštu info@kaledinisbegimas.lt) iki 2021 metų vasario 24 dienos paketai nebebus siunčiami arba atiduodami.

NUOTOLIAI IR TAISYKLĖS

 • Atstumas turi būti mažiausiai 12 km, 6 km, 3km, 300m, priklausomai nuo registracijos metu pasirinktos distancijos. Esant didesniam atstumui bus užskaitomas visas įkeltos treniruotės laikas.
 • 300m distancijoje laiką ir atstumą reikia fiksuoti ir atsiųsti tik tuo atveju jei norite gauti el. diplomą.
 • Distanciją dalyviai turi įveikti 2021 m. vasario 1 – 15 d. periode.
 • Trasą kiekvienas dalyvis renkasi individualiai.
 • Dalyviai įveikia savo pasirinktą trasą fiksuodami laiką ir atstumą. Tinkamos visos atstumo ir laiko fiksavimo formos, t.y. aktyvumo programėlės, išmaniųjų laikrodžių nuotraukos ir pan., svarbiausia, kad aiškiai būtų matomas įveiktas atstumas ir laikas.
 • Siekiant didžiausio tikslumo rekomenduojame naudoti sportinį laikrodį, o jame atliktą bėgimą susinchronizuoti su „Strava” programėle., treniruotę „Strava” paskyroje nustačius „race mode“.
 • Nubėgtos distancijos duomenys įkeliami į internetinio puslapio formą http://kaledinisbegimas.lt/virtualus-begimas/ Reikalavimų trasai nėra, tik atstumas turi būti lygus arba didesnis negu registracijos metu pasirinkta distancija. Esant didesniam atstumui bus užskaitomas visas įkeltos treniruotės laikas.

Dalyviai, pretenduojantys į apdovanojimus (kiekvienos distancijos moterų ir vyrų top 3) privalo įvykdyti šiuos papildomus reikalavimus:

 1. Trasą pasirinkti taip, kad starto ir finišo vieta skirtųsi ne daugiau kaip 5%, t.y. finišuoti apytikriai toje pačioje vietoje, iš kurios buvo pradėta bėgti.
 2. Rezultatas privalo būti įkeltas kaip „Strava” nuoroda į treniruotę. „Strava” programėlės paskyra negali būti privati. Treniruotės formatas „Strava” paskyroje turi būti nustatytas kaip „race mode“. Galutinis laikas skaičiuojamas, kaip visas laikas įskaičiuojant ir laiko stabdymus – „elapsed time“.

REGISTRACIJOS TERMINAI IR MOKESČIAI

iki 2019.12.31 01.01 – 10.31 11.01 – 2021.01.24 2021.01.25 – 2021.01.31 *
12 km 10 EUR 15 EUR 19 EUR 10 EUR
6 km 8 EUR 12 EUR 15 EUR 10 EUR
3 km 6 EUR 9 EUR 12 EUR 10 EUR
Nykštukų bėgimas 3 EUR 4 EUR 5 EUR 5 EUR

* Registracija baigėsi 2021.01.31. Dėl išparduotų vietų nuo 2021.01.25 užsiregistravę dalyvio pakete gaus tik medalį. Jie po vasario 17 d. bus išsiųsti dalyviams į registracijos metu pasirinktą LP express paštomatą.

Dalyvio startinis mokestis negrąžinamas. Dalyvis gali keisti registracijos metu pasirinktą distanciją bei asmeninę informaciją (vardą, pavardę, klubo / komandos pavadinimą ar bet kurią kitą). Vienkartinis keitimo mokestis – 5 eur. Keičiant distanciją į didesnę taip pat turi būti sumokamas skirtumas tarp sumokėtos sumos ir pasirinktos distancijos registracijos mokesčio keitimo dieną. Duomenų keitimas galimas iki gruodžio 11 d. 18:00.

DALYVIŲ PAKETAI

Dėl esamos pandemijos situacijos šalyje nusprendėme sumažinti visus įmanomus kontaktus, taip užtikrindami kiekvieno Jūsų saugumą.

Visi dalyvių paketai bus SIUNČIAMI Į „LP EXPRESS“ PAŠTOMATUS.

‼️Kiekvienam dalyviui BŪTINA užpildyti anketą ir pasirinkti paštomatą, į kurį pageidauja gauti savo dalyvio paketą:

http://www.kaledinisbegimas.lt/dalyviopaketas/

Dalyviams, kurie pažymėjo krepšelio siuntimą dar registracijos metu, anketos pildyti nereikia.

REZULTATAI

 • Dalyvis užpildo rezultatų pateikimo formą nuo 2021 m. vasario 1 d. iki vasario 15 d. 23 valandos.
 • Dalyvių pateikti rezulatatai bus kas 24-48 valandas atnaujinami ir sukeliami į www.manobegimas.lt
 • Renginio oficialūs rezultatai ir laimėtojai paskelbiami iki vasario 22 d.
 • Dalyviai el. diplomus po oficialių rezultatų paskelbimo gali atsisiųsti iš www.manobegimas.lt .
 • Organizatoriai su nugalėtojais susisieks asmeniškai, jų kontaktais, nurodytais registracijos metu.

GREIČIAUSIOS KOMANDOS IR ĮMONIŲ TAURĖS

„Greičiausios komandos taurė“ – tai komandinės varžybos, kurių metu išaiškinama greičiausia bėgimo komanda.

„Įmonių taurės“ metu išaiškinama daugiausiai kilometrų Eurovaistinės Kalėdinio bėgimo metu surinkusi įmonė.

SPECIALIOSIOS SĄLYGOS

 • Dalyvis privalo bėgti laikydamasis visų tuo metu galiojančių Lietuvos Respublikos reikalavimų ir rekomendacijų.
 • Dalyvis supranta ir patvirtina, kad organizatoriai neatsako ir neatlygins dalyvio sveikatai ar gyvybei padarytos žalos. Visa rizika ir atsakomybė dėl dalyvio sveikatos sutrikimų, sužalojimų ir nelaimingų atsitikimų, atsiradusių dalyvaujant renginyje, tenka tik dalyviui.
 • Esant abejonėms dėl laiko ir atstumo užfiksavimo tikslumo ir sąžiningumo, organizatoriai pasilieka teisę savo nuožiūra neįtraukti dalyvio į rezultatų sąrašą.
 • Dalyvio startinis mokestis negrąžinamas. Dalyvis gali keisti registracijos metu pasirinktą distanciją bei asmeninę informaciją (vardą, pavardę, klubo / komandos pavadinimą ar bet kurią kitą). Vienkartinis keitimo mokestis – 5 eur. Keičiant distanciją į didesnę taip pat turi būti sumokamas skirtumas tarp sumokėtos sumos ir pasirinktos distancijos registracijos mokesčio keitimo dieną. Duomenų keitimas galimas iki gruodžio 11 d. 18:00.

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

1. VŠĮ „Tarptautinis maratonas“, juridinio asmens kodas: 300561278, buveinės adresas: Savanorių pr. 22 (301-2 kab.), Vilnius, tel. +37064732998, el. p. info@kaledinisbegimas.lt, yra duomenų valdytojas, atsakingas už asmenų, dalyvaujančių Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas“ renginyje, pateiktų duomenų rinkimą ir tvarkymą.

2. VŠĮ „Tarptautinis maratonas“ taip pat yra interneto svetainės www.kaledinisbegimas.lt valdytojas.

3. Dalyviai duomenis pateikia užpildydami registracijos formą www.kaledinisbegimas.lt svetainėje. Šie duomenys tvarkomi teisėtu duomenų valdytojo interesu – „Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas“ renginio organizavimo, jo įgyvendinimo ir dalyvio dalyvavimo jame tikslais:

 • 3.1. informacija apie vardą, pavardę, gimimo datą, taip pat apmokėjimo už registraciją duomenys yra tvarkomi dalyvio paslaugų pirkimo (užregistravimo) dalyvaujant renginyje apdorojimui, administravimui;
 • 3.2. informacija apie telefono ryšio numerį, el. pašto adresą, gimimo datą, lytį, šalį, miestą, taip pat duomenys apie pasiektus rezultatus renginyje (laiką, užimtą vietą) tvarkomi informavimo ir renginio organizavimo tikslais (aktualiai informacijai apie renginį išsiųsti, rezultatams ir laimėtojui nustatyti, apdovanojimams parengti, nustatyti kategorijas, kuriose dalyvaujama renginyje (pagal lytį, amžių), ir kt.);
 • 3.3. informacija apie dalyvio vardą, pavardę ir el. pašto adresą taip pat tvarkoma tiesioginės rinkodaros tikslu, jeigu dalyvis su tuo iš anksto sutinka.

4. Dalyvis turi pateikti 3.1. ir 3.2. p. nurodytus duomenis registracijai įvykdyti bei įgyvendinant renginio tikslus.

5. Duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, amžiaus grupę, lytį, pasiektus rezultatus (laiką, užimtą vietą), taip pat miestą ir šalį yra viešai skelbiami internetinėje svetainėje adresu www.kaledinisbegimas.lt. Siekiant užtikrinti rezultatų skaidrumą, registruodamasis dalyvauti renginyje, dalyvis automatiškai sutinka, kad šie duomenys būtų viešai skelbiami internetinėje svetainėje.

6. Kiekvienas dalyvis užsiregistravimu savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais, pvz., socialiniuose tinkluose, internetinėje svetainėje ir kt.

7. Dalyvio duomenys saugomi:

 • 7.1. duomenys apie dalyvio telefono ryšio numerį, el. pašto adresą – 5 metus nuo dalyvio užsiregistravimo dalyvauti renginyje dienos;
 • 7.2. duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, gimimo datą, lytį, šalį, miestą, taip pat duomenys apie pasiektus rezultatus renginyje (laiką, užimtą vietą) – statistikos/istoriniais tikslais ir nėra ištrinami;
 • 7.3. duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, telefono ryšio numerį, el. pašto adresą tiesioginės rinkodaros tikslu – 5 metus nuo tokio sutikimo davimo.

8. Dalyvis turi teisę prašyti, kad VŠĮ „Tarptautinis maratonas“ leistų susipažinti su dalyvio asmens duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą.

9. Jeigu duomenys yra tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, dalyvis turi teisę bet kada nesutikti su tokiu duomenų tvarkymu. Šią teisę dalyvis gali įgyvendinti informavęs el. pašto adresu info@kaledinisbegimas.lt

10. Dalyvis turi teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai dėl VŠĮ „Tarptautinis maratonas“ veiksmų (neveikimo), kuriais, dalyvio nuomone, yra pažeidžiamos teisės aktų nuostatos. Organizatoriai pasilieka teisę keisti taisykles.

 • Dalyvius, pageidaujančius perkelti savo registraciją į kitų metų bėgimą prašome kreiptis info@kaledinisbegimas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *